Přihlášené kluby k události: semifinále MIA FESTIVAL Olomouc

Název klubu Jméno choreografie Průměrný věk Počet členů Délka (min) Disciplína Typ soutěže Zaplaceno
ProgGreat show Zloba - Královna černé magie 16.33 12 3:32 Originální dynamic Groups Ano
La Pirouette Jeseník z.s. Lásky plný sen 12.67 15 3:56 Originální slow Groups Ano
ZUŠ Mohelnice Lego příběh 10.29 17 2:30 Cheer Groups Ano
ZUŠ Mohelnice Sofia 11 1 1:40 Majorettes O pohár Ano
ZUŠ Mohelnice Contradanza 14 2 2:00 Majorettes O pohár Ano
ZUŠ Mohelnice Jet 11 2 1:45 Majorettes O pohár Ano
AK COCO Otrokovice Mimi team 14 4 2:00 Aerobik Small Groups Ano
Aerobic Smile Přerov Pirátky z Karibiku 9.2 10 2:43 Aerobik Groups Ano
Střípky DDM, Moravská Třebová Love myself-Haille Steinfeld 14 1 2 Majorettes O pohár Ano
SZUŠ-taneční, s.r.o.JESENÍK Sólo Tereza Kučerová - výr.tanec 11 1 2.21 Originální slow O pohár Ano
TSA K+K LABYRINT OSTRAVA Salsa Panter - LAT tance 6 1 1 Originální dynamic O pohár Ano
TSA K+K LABYRINT OSTRAVA Zpěvačka - LAT tance 10 1 2 Originální dynamic O pohár Ano
AK COCO Otrokovice Little Mix 8.2 5 2:00 Aerobik Groups Ano
Střípky DDM, Moravská Třebová Indila S.O.S 13 1 2 Majorettes O pohár Ano
SK Aerobic studio Ivy Mojžíškové Bond girls 10.33 6 1:58 Aerobik Small Groups Ano
Rhythmickgym Eliška Trněná 20 1 1.30 Originální slow O pohár Ano
Rhythmickgym DuO - Tereza Dobešová a Adéla Kaplánková 9 2 1.36 Cheer O pohár Ano
Rhythmickgym Linda Matoušková 10 1 1.37 Cheer O pohár Ano
Vážky Bruntál Tsunami 18 2 1:59 Originální dynamic O pohár Ano
Sk Rytmik Zlín Squad team 17.6 5 2:00 Aerobik Small Groups Ano
TSA K+K LABYRINT OSTRAVA čas - LAT tance 15 1 2 Originální dynamic O pohár Ano
TSA K+K LABYRINT OSTRAVA Latino show - LAT tance 22 1 2 Originální dynamic O pohár Ano
331 Dance Studio Olomouc Company 21.4 5 2:51 Street dance Groups Ano
SZUŠ - taneční s.r.o. JESENÍK Set fire to the rain 17.33 6 1.30 Originální dynamic Small Groups Ano
SZUŠ - taneční s.r.o. JESENÍK Tygříci 5.8 5 1.30 Cheer Groups Ano
« Předchozí 1 2 3 4 6 7

Legenda: Hobby Professional