Najděte si akci!

Rozšířené
< Červenec 2017 >
Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

OCENĚNÍ NA SOUTĚŽÍCH

MOTIVACE PRO ZÁVODNÍKY I TRENÉRY

Nějvětší motivací by měla být samotná účast na dobře uspořádané akci. Ale protože víme, že  je nutné mít i hmotnou trofej, prostřednictvím, které se dá úspěch závodníků lépe prezentovat svému na okolí, snažíme se aby i toto na soutěži bylo jedinečné.

- jistým oceněním a dárkem za Vaši píli je také každoroční pořádání finále v historickým prostrách Paláce Lucerna v Praze a účast na MIA PARADE průvodu týmů Václavským náměstím
- během jedné sezóny se na našich soutěžích rozdá  více než 15 000 na zakázku vyrobených medailí, ze kterých je možno sestavit medailový kruh. 
- téměř 1000 pohárů - V roce 2017 Vás čeká nový design pohárů. 
- 20 000 diplomů a pamětních listů

Kromě plakátu, děti bojují o prestižní samolepku s umístěním. 
Trenérky vítězných týmů dostávají prestižní ,,CERTIFIKÁT PRO TRENÉRKU VÍTĚZNÉHO TÝMU,,Kromě toho jsou děti oceňovány drobností.

 

NOVINKA 2017 - Možnost vyhrát  pobyt ALL INCLUSIVE pro 10osob v Chorvatsku!

- Hlavní cenou je pobyt all inclusive pro 10 osob v Chorvatsku na PINE BEACH v hodnotě cca 100.000,- Kč včetně dopravy, o který soutěžíte, aby jste nejen získali co nejvíce bodů, ale také se zepšovali, v rámci všech soutěží vypsaných v kalendáři na stránkách MIA FESTIVALU. Podrobné podmínky k soutěži se zpracovávají. Sledujte více informací ZDE.

Video z PINE BEACH

 

Možnost získat 10.000,- Kč a vytvořit zahajovací vystoupení pro finále v Pražské Lucerně!

- 10.000,- Kč a možnost vytvořit zahajovací vystoupení pro finále v Pražské Lucerně získá absolutní vítěz soutěží MIA LEAGUE s nejvyšším počtem nasbíraných bodů, který bude vyhlášen a cena předána na Vánoční MIA LEAGUE - Last Preliminary a SUPER ROUND 10.12. v Praze.
Více informací ZDE.

 

Zahajovací vystoupení Finálového MIA FESTIVALU 

 

Snažíme se aby nedílnou součástí našich akcí byla kreativita. A´t už v soutěžních sestavách, nebo v akcích samotných. Posledním kreativním počinem jsou medaile vytvořené v designovém Bohemian Inspirations. Jsou ve tvaru, který po nasbírání 6 ti medailí tvoří medailový kruh. Připravujeme i krabičku do které si budete jednotlivé díly medailí vkládat.Medaile můžete nasbírat na podzimních preliminary - MIA LEAGUE.Ve spolupráci s BI připravujeme i kolekci originálních šperků MIA CHARM. Korálek vytvořený na zakázku pro MIA CHARM Můžete vidět uprostřed medailí.

 

 

E - shop  pro pořadatele poháry montované  excluzivně  pro nás od firmy Hainz